RSS

Nové produkty

Školení VMware vSphere Skills for Operators [v6.0]

Toto dvoudenní technické školení je navrženo pro operátory a správce, kteří vytvářejí a spravují virtuální stroje. Školení kombinuje přednášky s praktickými cvičeními pro získání potřebných dovedností pro efektivní práci s VMware funkcemi ve vSphere 6.0.Tento kurz je založen na VMware ESXi ™ 6.0 a VMware vCenter Server ™ 6.0. Jedná se o originální certifikované školení.
25 000 Kč bez DPH

Školení VMware vSphere Install, Configure, Manage [V6.5]

Tento pětidenní kurz nabízí praktické cvičení se zaměřením na instalaci, konfiguraci a správu VMware vSphere® 6.5, včetně VMware ESXi™ 6.5 a VMware vCenter Server® 6.5. Naučíme Vás spravovat vSphere infrastrukturu organizace jakékoliv velikosti. Kurz je základem pro většinu dalších VMware technologií v softwarově definovaných data centrech. Jedná se o originální certifikované školení.
49 000 Kč bez DPH

Školení VMware Horizon Install, Configure, Manage [V7]

Tento pěti denní kurz Vám dá zkušenosti a znalosti k doručování virtuálních desktopů a aplikací skrze jedinou VDI platformu. Získáte dovednosti s instalací konfigurací a správou VMware Horizon® 7 za pomoci kombinace teoretického výkladu s praktických zkušeností z labů. Naučíte se konfigurovat a nasazovat skupiny virtuálních strojů, jak spravovat přístup a bezpečnost virtuálních strojů a jak poskytovat přizpůsobené desktopové prostředí koncovým uživatelům. Jedná se o originální certifikované školení.
52 000 Kč bez DPH