Tato položka není momentálně dostupná.

Meteostanice GIOM3000 ETHERNET

Meteostanice s výstupem ethernet  Více informací...
4 490 Kč bez DPH
bez poštovného

IP meteostanice s výstupem ethernet řeší problém jak efektivně získávat, přenášet pomocí sítě a zobrazovat na WEB údaje o počasí. Je dodávána včetně kabelu 15m a bez napájecího adaptéru a POE splitteru.

Anemometr GIOM3000 představuje nové technické řešení získávání údajů o počasí přes internet.

Má implementovanou podporu http, Telnet a SNMP protokolu.

Název anemometr je trochu zavádějící, jelikož se jedná o kompletní meteo systém navíc měřící tlak, vlhkost a teplotu. Dále pak počítá na základě těchto primárních hodnot např.: WINDCHILL, BEAUFORT, Rosný bod a další.

Výhodou této meteostanice je:
Anemometr je certifikovaný ČHMÚ.
Lze provozovat v meteokompletu se software Stribog a on-line zobrazením na meteowebu www.pocasidoma.cz a vzhledem k tomu, že se jedná o IP meteostanici bez nutnosti pořizovat některý z Asus routerů, čím se dá za router ušetřit (stačí, když stanice uvidí do internetu přes stávající aktivní síťové prvky).
Je ideálním řešením pro zákazníky, pro které je stěžejní měření venkovních veličin a oželí vnitřní veličiny.

Důležité upozornění: GIOM3000 nemá možnost manuálního nastavení na tovární hodnoty, i když obsahuje ochrany proti zadání nesmyslných údajů, které mají vliv na síťové chování, je nutné mít elementární základy konfigurace sítí. Po upgradu FW, se může zařízení nastavit na tovární hodnoty.

Reklamace z důvodu nastavení nesprávných hodnot nebude posuzována jako oprávněná, ale jako placená servisní služba.

Je možno objednat spolu s příslušenstvím - zdroj, splitter, (viz níže) se kterými je zaručená dlouhodobá a spolehlivá funkce. V žádném případě nejsou doporučeny jakékoliv spínané zdroje!